Yoğun iş temposu, şehrin trafiği, günlük kaygılar içerisinde kendinize zaman ayırabildiğiniz ve dinlenebildiğiniz tek yer eviniz. Bu noktada evinizin sizi yansıtması, dekoratif olması ve soğuk havalarda sizi sıcacık tutması büyük önem kazanıyor. Evinizde mutlu, verimli geçirdiğiniz zamanlar, sizi sosyal hayatta ve iş hayatında daha mutlu ve enerjik bir insan haline getiriyor.

Notarad olarak, yaşam alanlarınızı ısıtmayı ve dekoratif hale getirmeyi önemsiyoruz. Radyatörlerimizin üretim aşamasında kendimize “Ben olsam bu radyatörü kullanır mıydım?” sorusunu sorup, dürüst cevaplar vererek ilerliyoruz. Ürünlerimize verdiğimiz değer ve çalışmalarımızdaki titizliğin karşılığını her zaman alıyoruz.

Türkiye’de Eczacıbaşı Ormanada, Şehrizar Konakları, Nest Ortaköy, Metromall Eryaman ve daha birçok büyük projede NOTARADürünleri tercih edildi ve tercih edilmeye devam ediyor. Yeni nesil radyatörlerimiz, modern ve dekoratif görüntüleri ile iç mekan dekorasyonlarının tümüne uyum gösteriyor. Mekanlarda, dar alan sorununa çözüm olarak ürettiğimiz dikey profillerimiz ile de sade bir görüntü sunuyor, dekorasyonda şıklık ve zariflik sağlıyoruz.

Kalite, ısıl verimlilik ve dekoratif tasarımı bir arada isteyenlerin tercihi NOTARAD, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için hazır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.