2007 yılında, müşterilerimizin yaşam alanlarını en verimli şekilde ısıtmak ve aynı zamanda bütçe dostu olmak misyonuyla çıktığımız yolda 10 yıldır büyüyerek ve gelişerek yürümeye devam ediyoruz.

NOTARAD grup olarak; ekip çalışmasının ve severek yapılan işin başarıyla sonuçlanacağına olan inancımızı hiç kaybetmedik. Sektörde lider marka olmayı amaçlarken, her bütçeye uygun ürünler üretmeyi de ihmal etmedik.

Günümüzde, radyatör üreten birçok firma yurtdışından temin edilen ve genellikle Çin yapımı radyatörler ile tüketicinin karşısına çıkıyor. Uygun fiyatları için tercih edilen bu ürünler maalesef uzun vadede kullanılabilecek kalitede olmuyor ve vaat ettikleri gibi verimli bir ısınma sağlamıyor. Bütçenizde oluşan kaybın yanında, sağlığa ve doğaya da ciddi zarar veren bu radyatörler aynı zamanda evinizde tekrar tadilat yapma gerekliliği doğurarak zamanınızdan ve emeğinizden çalıyor. Notarad olarak tam da bu noktadaki açığı fark ettiğimiz ve kaliteli hizmet politikamızdan asla ödün vermediğimiz için sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Her bütçeye uygun dekor ve renk seçeneklerimizle ihtiyaç duyduğunuz an hizmetinizdeyiz. Tamamen yerli üretim olan ve en kaliteli malzemelerin bir araya gelmesiyle yapılan NOTARAD radyatörler, ihtiyaç duyduğunuz an içinizi ısıtmaya hazır! 

© Notarad 2019 | Tüm Hakları Saklıdır