Alüminyum Radyatör Farkı

Kar soğukları kapınızı yavaş yavaş çalmaya başladı. Gün içerisinde çok farkında olmasak da, güneş uykuya dalmaya başladığı vakit soğuk hava etkisini gösteriyor.

 

Sıcacık yatağımızdan çıktığımız anda vücudumuz o geride bıraktığımız ısıyı arıyor. Evin içerisinde, yolda, iş yerlerimizde.

İşte tam bu noktada Notarad sizlere harika imkanlar sunuyor.

Yeni Nesil Radyatör serileri Due, Arte, Altro, Luce, Aura, Square, Zen, Cascade ve Fitline.

 

Peki Notarad’ın size sunduğu Yeni Nesil Radyatör serisi nedir?

 

Yeni Nesil Radyatör serisi, maksimum performansta minimum harcamayı hedeflemiş bir çalışma sistemidir.

Gün içerisinde devamlı olarak yüksek ısı ayarlarında hem kombinizi, hem cebinizi yormayacak şekilde tasarlanan Yeni Nesil Radyatör serisi, şık ve alüminyum olmasıyla daha çok tercih ediliyor.

 

Due serisi, çift taraflı kullanım imkanı ile dalga formundan sıkılan ve değişiklik yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi!

 

Arte serisi, mükemmelliği detaylarda arayanlar için eşsiz bir tasarım. Yumuşak kıvrımlar ile özel olarak dizayn edilen bu seri, ev ve ofislerinizde sizi ısıtmakla kalmayıp, görsel olarak da içinizi ısıtacak.

 

Altro serisi, adından da anlaşılacağı gibi kelimenin tam anlamı ile İtalyan zarafeti. Modern, şık ve zarif beni tanımlıyor diyorsanız, Altro tam size göre.

 

Luce serisi, tasarımın gücü olarak Luce serisi, oval olarak şekillendirilen dikey profillerin birleşmesi ile sizlere farklı bir deneyim sunuyor.

 

Aura serisi, isminden aldığı ilham ile tasarlanan Aura, alışılagelmiş radyatörleri size unutturacak. Nasıl evinizde, iş yerinizde baktığınız zaman sizi mutlu eden eşyalarınız varsa, Aura serisi alüminyum radyatör de size aynı hissiyatı verecek.

 

Square serisi, eminiz ki bu kadarını siz de tahmin etmiyordunuz. İşte Square serisi size tam olarak bunu hissettirecek. Yumuşak hatları, renk çeşitleri ile artık evinizde keşke demek zorunda kalmayacağınız bir çözüm yolu sunmakta.

 

Zen serisi, özellikle kullanım alanı daha küçük olan mekanlar için özel olarak üretildi. Hızla artan nüfus için hızlı çözüm yolu olan stüdyo daireler veya çalışma alanları için çeşitli renk seçenekleri ve yaydığı yüksek ısı ile soğuk günlerde hem yerden kazanın, hem de içinizi ısıtın.

Cascade serisi, geçmişten günümüze kadar gelen tüm alışkanlıkları değiştiriyor. Estetik tasarımı, tasarruflu kullanımı, yüksek ısı yayma özelliği ve daha birçok seçenekle sizlere sunuluyor.

 

Fitline serisi, adını aldığı ince tasarımı size harika bir deneyim imkanı sunuyor. Mevcut radyatörleriniz doğru şekilde ısı dağılımını gerçekleştirmiyorsa, dizaynınızda burada keşke daha ince ve şık bir radyatör olsaydı diyorsanız, Fitline serisi yeni nesil radyatörler tam size göre.

 

Dokuz adet Yeni Nesil Radyatör ile size farklı deneyimler ile birlikte hesaplı çözüm yolu sunan Notarad Alüminyum Radyatörler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizi ziyaret edebilir veya 0 (212) 879 09 79 numaralı telefondan bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Sohbetiniz sıcak, keyfiniz bol olsun. 

© Notarad 2019 | Tüm Hakları Saklıdır