Bir hava durumu klasiği olan balkanlardan gelen soğuk hava dalgası keyfinizi mi kaçırıyor?

Bu kış ısınma probleminizi hem cebinize hem göz zevkine hitap eden değişik radyatör modelleri ile Notarad çözüyor. Size sunduğu yirmi üç adet radyatör modelinden kendiniz için en uygun modeli seçin ve soğuk günlerin keyfini çıkarın. Notarad radyatör modelleri ile tanıştıktan sonra bir radyatörün görevinin sadece mümkün olduğunca az yer kaplaması ve iyi ısı iletmesi olmadığını anlayacaksınız. Modern şık tasarımlı radyatör seçenekleri ev ve ofisinizi ısıtmakla kalmayıp içinizi de ısıtacak. Farklı renk seçeneği olan radyatör modelleri ile yaşam alanınıza ayrıca estetik görünüm katabileceksiniz. Ayrıca Notarad’ı ziyaret ettikten sonra; daha verimli, daha güvenli, daha sağlam, çevreye daha duyarlı ve daha fazla hijyenik özellik, daha hafif, modüler sistem, montaj kolaylığı, müşteri odaklı servis anlayışı kavramları ile de tanışacaksınız.

Yenilikçi yaklaşımı ilke edinmiş Notarad Alüminyum döküm radyatörü Türk tüketicileri ile ilk kez buluşturan firmadır. Ayrıca üretimini yaptığını değişik alüminyum radyatör modelleri ile de sektörün öncülerinden olmaya devam etmektedir. Alüminyum radyatörler, ısı transferini klasik radyatörlere göre daha hızlı yapabilmektedir.  Bu nedenle size maksimum performansta minimum harcamayı hedeflemiş bir çalışma sistemi sunar.
Hem bütçenizi hem yaşam alanınızı ısıtacak değişik radyatör modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi ziyaret edebilir veya 0 (212) 879 09 79 numaralı telefondan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

© Notarad 2019 | Tüm Hakları Saklıdır